Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Jakubów

Kolorowy pasek

Gmina Jakubów

Gmina Jakubów

 

województwo: mazowieckie
powiat: miński
gmina: Jakubów

Urząd Gminy Jakubów
Jakubów 55
05-306 Jakubów
e-mail: sekretariat@jakubow.pl

www: www.jakubow.pl

tel 25-757-91-90

fax 25 759-97-19

Elektroniczna skrzynka podawcza:

http://epuap.gov.pl/ skrytka: /14120802/skrytka

Wójt pani Hanna Wocial

tel 25-757-91-90

kom. 502-668-840

mail: h.wocial@jakubow.pl

 

Zastępca Wójta p.o. pan Bogdan Dziedzic

tel 25-757-91-10

kom. 600-056-421

mail: b.dziedzic@jakubow.pl 

 

Sekratarz Gminy pani Justyna Miłaczewska

tel 25-758-24-03

kom. 693-130-100

mail: j.milaczewska@jakubow.pl

 

Sekretariat

tel 25-757-91-90

fax. 759-97-19

mail: sekretariat@jakubow.pl

 

Skarbnik Gminy pani Jolanta Wąsowska

tel 25-758-20-04

kom. 502-668-771

mail: ksiegowosc@jakubow.pl

 

Referat Budżetu i Finansów:

tel 25-757-91-63

tel 25-758-24-24

 

Podatki i opłaty lokalne

tel 25-757-91-96

 

Kasa

tel 25-757-91-29

 

Referat Inwestycji

tel 25-757-91-50

mail: inwestycje@jakubow.pl

 

Inspektor ds. Drogownictwa, oświetlenia ulicznego i OSP pan Jacek Biaduń

tel. 25-758-20-41

mail: jacek@jakubow.pl

 

Działalność gospodarcza pani Ewa Klepacka

tel. 25-758-20-41

mail: ewa@jakubow.pl

 

Ewidencja ludności pani Monika Michalczyk

tel 25-758-20-51

mail: m.michalczyk@jakubow.pl

 

Inspektor  OC pan Jerzy Podsiadły

tel 25-758-20-51

mail: jerzy@jakubow.pl

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

tel/fax 25-757-91-64

www:gops.jakubow.pl

mail: gops@jakubow.pl

 

Zespół Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół

tel/fax 25-757-91-61

mail: zoeasz@jakubow.pl

 

Przewodniczący Rady Gminy pan Krzysztof Domański

pełni dyżury w Urzędzie Gminy w czwartki w godz. 9.00-12.00 pok. nr 13
tel. 25 757-91-90

kom. 693-130-103


 

Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Wojciech Modrzejewski
Data wprowadzenia:2008-06-04 00:00:00
Opublikował:Wojciech Modrzejewski
Data publikacji:2008-06-04 00:00:00
Ostatnia zmiana:2012-01-08 19:41:05
Ilość wyświetleń:6209

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij